تفاوت در موضوع نیست بلکه در نوع خواستن است

سلام

میلاد حضرت مهدی(عج) را تبریک می گم.

این عید را هم مثل خیلی از عیدهای دیگه هر کدام به نحوه خودمان جشن گرفتیم. من دانشگاه تهران بودم و تو مسجد و مولودی و حرم حضرت عبدالعظیم (ع).

در نظر اول این موضوع هیچ اشکالی نداره و کاملا منطقی است که تو آن طوری خوشحال باشی که دوست داری و من هم جوری خوشحالی کنم که دوست دارم. ولی وقتی کمی فکر کنی می بینی این خیلی هم خوب نیست که ما تنها با گذشت مدت کمی از زندگی مشترکمان به این نتیجه رسیدیم که بدون همدیگر هم می توانیم شاد باشیم.

من در این چند سال که از زندگی مان می گذرد دو بار به روش تو شادی کردم، انصافا خوب بود ولی اون جوری نبود که مر راضی کند. اما تو هنوز هم مدل مرا حتی امتحان نکرده ای. و این یعنی یکی دیگر از آن اتفاقاتی که خوب نیست و در مورد زندگی ما داره به وجود میاد.

اینها شکایت نیست ، تنها بیان اون چیزی است که بهش فکر می کنم .

به هر حال امیدوارم همیشه شاد باشی به هر صورتی که دوست داری و آرزو می کنم زندگی مان همیشه زیر سایه ائمه معصوم و خصوصا امام زمانمون باشه.

امیدوارم یه روزی این مطالب را بخونی. یه روزی که اگر هم خوندی مشکلی پیش نیاد. و امیدوارم اون روز خیلی زود باشه... 

/ 2 نظر / 32 بازدید
سحر

پنجره ی درونی باز می شود این یک داستان عاشقانه است که بجا مانده است همه چیز در یک لحظه درگذشته بود وحال امروز من میخواهم باز گردم وبه بدنبال تو بگردم من به آنچه به من می بخشی محتاجم من نیاز دارم که تو را یک روز دیگر ببینم ومن تنها به تو می اندیشم تنها تو از وینس کلارک سلام روز بخیر...آپ کردم دوست داشتی یه سربزن [گل]

جوادزارعی

[گل] سلام لحظاتی با مطالب شما سرگرم بودم و لذت بردم ممنونم شادباشی